Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Добромиль-Яворів» створене на базі Яворівського виробничого об’єднання «Сірка» в 2001 році і знаходиться на території даного підприємства.

Сформований і сплачений статутний фонд нашого товариства становить 2 634 136,35 грн.

Виробництво створене на основі сучасних європейських технологій виробництва меленої сірки сортів 9980, 9950, 9990, клас 1, ГОСТ 127.4-93, ДСТУ 2179-93.

Сировина для виробництва меленої сірки надходить, зокрема, з Подорожненського і Язівського родовища сірки, які входять в склад Передкарпатського сірконосного родовища. Сірчані руди даних родовищ залягають у міоценових вапняках на глибині 40-480 м. Поклад пластовий, потужність їх складає приблизно 25м. Експлуатація здійснюється, залежно від глибини залягання, підземною виплавкою (на даний час, практично не використовується) або ж, на невеликих глибинах, відкритим способом.

Сірка широко застосовується у різних галузях народного господарства, переважно у хімічній промисловості для виробництва сірчаної кислоти H2SO4 (майже половина сірки, що добувається в світі), сірковуглецю CS2, деяких барвників, і інших хімічних продуктів. Значні кількості сірки споживає гумова промисловість для вулканізації каучуку, тобто для перетворення каучуку в гуму.
Сірку використовують у хімічній промисловості при виробництві фосфорної, соляної та інших кислот, в ґумовій промисловості, виробництві барвників, димного пороху тощо. Самородну сірку використовують у сільському господарстві (інсектициди, мікродобрива, як дезинфекційний засіб у тваринництві). Сірковий цвіт застосовують для боротьби зі шкідниками бавовнику й виноградної лози. Сірку застосовують як засіб боротьби з шкідниками, для дезинфекції при лікуванні тварин.

Виробництво штучного волокна (віскози) в хімічній промисловості є іншим споживачем сірки. У паперовому виробництві сірку у вигляді SО2 використовують при обробці деревної маси (бісульфатний метод). Сірка використовується при вулканізації ґуми, у скляній, шкіряній промисловості. Незначні кількості сірки високої чистоти використовуються в хіміко-фармацевтичній промисловості. Сірку використовують також для виробництва ультрамарину. Текстильна, харчова, крохмальна і патокова галузі промисловості застосовують сірку або її сполуки для вибілювання і прояснення, при консервації фруктів, в холодильній справі.
Сірку використовують також у сірниковому виробництві, в піротехніці, у виробництві чорного пороху тощо.